Miresevini Vizitor. Ju lutemi Identifikohuni ose Regjistrohuni
Portali i Qytetit Te kucoves title=
 
  Fillimi Bashkia NdihmeKerkoIdentifikohuRegjistrohu  
 
 
Faqet: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
Foto nga Kuçova! (Lexuar 47377 here)
Pergjigju #60 - 24.09.2008 ne 12:55:47

Milvan  
Anetar i ri
Anetar i ri
Tirane

Gjinia: female
Postime: 45
*
 
Hej kush di te me thote se c'eshte ajo ndertesa ne foto 2 dhe 5 te audioholic te postuar me 06/06/07. Me te tjerat edhe vij rrotull, por kete s'e gjej dot ku ose c'fare eshte.
Ndihme......
 
IP Logged
 
Pergjigju #61 - 24.09.2008 ne 14:52:46

DjAl KuCoVaR  
Senior Member
DjAl KuCoVaR
Tirane

Gjinia: male
Postime: 441
****
 
Milvan wrote on 24.09.2008 ne 12:55:47:
Hej kush di te me thote se c'eshte ajo ndertesa ne foto 2 dhe 5 te audioholic te postuar me 06/06/07. Me te tjerat edhe vij rrotull, por kete s'e gjej dot ku ose c'fare eshte.
Ndihme......

Eshte ambulanca re  Grin sa koh ke pa vajtur ne Kucove?
 
IP Logged
 
Pergjigju #62 - 25.09.2008 ne 08:27:59

Wentea  
Anetar i ri
Anetar i ri
Tirane

Gjinia: female
Postime: 49
*
 
A jane me ata pellumbat ne Kucove? A kujdeset njeri per ato? Mund te me ktheni pergjigjje? Vij shpesh ne Kucove, por nuk i kam pare Merzitur
 
IP Logged
 
Pergjigju #63 - 25.09.2008 ne 09:06:03

Ermali  
God Member
Tirane

Gjinia: male
Postime: 1544
*****
 
Ja po e nis duke shuajtur kurreshtjen tende Wentea I qeshur
 
IP Logged
 
Pergjigju #64 - 25.09.2008 ne 09:07:32

Ermali  
God Member
Tirane

Gjinia: male
Postime: 1544
*****
 
Lapidari i deshmorit te UCK-se, Astrit Suli.
 
IP Logged
 
Pergjigju #65 - 25.09.2008 ne 09:08:25

Ermali  
God Member
Tirane

Gjinia: male
Postime: 1544
*****
 
Pallati i Oficerave...
 
IP Logged
 
Pergjigju #66 - 25.09.2008 ne 09:10:11

Ermali  
God Member
Tirane

Gjinia: male
Postime: 1544
*****
 
S'ka si te mungoj nje pus nafte ne mes te gjelberimit.
 
IP Logged
 
Pergjigju #67 - 25.09.2008 ne 09:54:03

Wentea  
Anetar i ri
Anetar i ri
Tirane

Gjinia: female
Postime: 49
*
 
Ermali wrote on 25.09.2008 ne 09:06:03:
Ja po e nis duke shuajtur kurreshtjen tende Wentea I qeshur


Faleminderit Ermal

Po a kujdeset njeri per to? Me duken sikur kane ngelur pak, kane qene me shume.
 
IP Logged
 
Pergjigju #68 - 25.09.2008 ne 11:02:27

Ermali  
God Member
Tirane

Gjinia: male
Postime: 1544
*****
 
Po ta shohesh dhe ne kete foto, ne maje te PK, duket qe kane ngelur pak. Kam lexuar heret ne nje reportazh se tek Shqip se tek Shekulli, qe dikush zbriste nga kodrat e perpunimit dhe i ushqente, tani nuk e di nese vazhdon me apo jo.
Dikur mbushej plot sheshi embarrassed
 
IP Logged
 
Pergjigju #69 - 25.09.2008 ne 11:06:05

Ermali  
God Member
Tirane

Gjinia: male
Postime: 1544
*****
 
Ja se e kerkova dhe e gjeta ate artikull tek Shqip.

Lexoje ketu nga fundi i shkrimit: http://www.gazeta-shqip.com/artikull.php?id=29396
 
IP Logged
 
Pergjigju #70 - 25.09.2008 ne 12:55:45

Wentea  
Anetar i ri
Anetar i ri
Tirane

Gjinia: female
Postime: 49
*
 
Ermali wrote on 25.09.2008 ne 11:06:05:
Ja se e kerkova dhe e gjeta ate artikull tek Shqip.

Lexoje ketu nga fundi i shkrimit: http://www.gazeta-shqip.com/artikull.php?id=29396Shume kohe me pare ka qene nje djale qe rrinte ne nje dhome tek Pallati i Kultures dhe kujdesej per to. E kishte me te vertete pasion rritjen e pellumbave. Para 4-5 vjetesh ishte pergjegjesi i gjelberimit (Asllan Berberi) qe filloi te kujdesej. Besoj se artikulli ne gazete ben fjale pikerisht per kete person. Asllani sa here zbriste nga shtepia e vet me makine (shtepine e kishte poshte gjimnazit) i binte borise se makines, pellumbat e kuptonin menjehere ardhjen e tij dhe uleshin te gjithe te sheshi per te marre ushqimin.
Me vjen vertet keq nese i kane lene ne meshire te fatit.
 
IP Logged
 
Pergjigju #71 - 29.09.2008 ne 13:15:40

Armando  
Administrator
Ish Antar
NjeHereKetuNjeHereAtje

Gjinia: male
Postime: 651
*****
 
Parku sic njihet
 

parku.jpg (20 KB | )
parku.jpg

Kur Koha S'eshte Vec Se Nje Kthese, Nje Fije E Shthurur E Pelhures Universale, Nje Thures Mund Te Krijoj Nje nyje Fatale Dhe...
IP Logged
 
Pergjigju #72 - 29.09.2008 ne 13:17:22

Armando  
Administrator
Ish Antar
NjeHereKetuNjeHereAtje

Gjinia: male
Postime: 651
*****
 
ja nje tjeter foto
 

IMG010.jpg (18 KB | )
IMG010.jpg

Kur Koha S'eshte Vec Se Nje Kthese, Nje Fije E Shthurur E Pelhures Universale, Nje Thures Mund Te Krijoj Nje nyje Fatale Dhe...
IP Logged
 
Pergjigju #73 - 30.09.2008 ne 20:20:37

Armando  
Administrator
Ish Antar
NjeHereKetuNjeHereAtje

Gjinia: male
Postime: 651
*****
 
kryqezimi sa futesh ne Kucove

...

Lapidari

...

Cfare ka nelur nga busti Gjuha

...

Shkolla e Mesme IND Myrteza Kepi

 

teknikumi.jpg (28 KB | )
teknikumi.jpg

Kur Koha S'eshte Vec Se Nje Kthese, Nje Fije E Shthurur E Pelhures Universale, Nje Thures Mund Te Krijoj Nje nyje Fatale Dhe...
IP Logged
 
Pergjigju #74 - 01.10.2008 ne 15:44:41

Milvan  
Anetar i ri
Anetar i ri
Tirane

Gjinia: female
Postime: 45
*
 
Ke te drejte mor djali kucovar, kam qe ne shekullin e kaluar qe s'kam shetitur neper Kucove, u bene 12 vjet Merzitur
Ja pse ju falenderoj qe te gjithe juve qe jepni informacion te fresket nga Kucova.
 
IP Logged
 
Faqet: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10